Silverpokal med lock 1920-tal

561899

POKAL, silver, GAB, Stockholm 1923, spår av invändig förgyllning, höjd 27 cm, vikt ca 320 g

Gravyr

Silver

Monter 28

Silverpokal med lock 1920-tal

Budhistorik (6 bud)
4185743
950
4177124
900
4185741
850
4177124
4185740
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.