Väggreliefer

561883

VÄGGRELIEFER, 10 dlr, i form av ansikten, 1950-tal, flera av Västtysk tillverkning, till övervägande utförda i delvis glaserat stengods, höjd mellan ca 20-25 cm

Smärre slitage

Diverse

Monter 9

Väggreliefer

Budhistorik (5 bud)
4180572
4180571
4180570
4179261
4177079

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.