Väggreliefer

561882

VÄGGRELIEFER, 7 dlr, i form av ansikten, bl a 1 madonna, 1950-tal, målad gips, höjd mellan ca 21-33 cm

Smärre nagg och slitage

Diverse

Väggreliefer

Budhistorik (5 bud)
4185677
4185661
750
4185622
700
4185491
4177080

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.