Charles Roka oljemålning

561880

CHARLES ROKA (Ungern/Norge,1912-1999): Ung kvinna, signerad Roka, olja på duk, ca 81x64 cm

Smärre slitage

Fack 24

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4183344
5 000
4183180
4 800
4182915
4 200
4182539
4182105
3 800

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.