Charles Roka oljemålning

561879

CHARLES ROKA (Ungern/Norge,1912-1999): Ung kvinna, signerad Roka, olja på duk, ca 81x65 cm

Smärre slitage

Fack 24

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4183349
5 000
4182917
4 800
4181149
4 600
4181015
3 400
4180744
3 200

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.