Leksaksmotorcykel

561875

LEKSAK, 1950-tal, Japan, motorcykel med förare, Modern Toys, litograferad plåt, plast och gummi, etikettmärkt, batteridriven, längd ca 31 cm

Smärre repor och märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Leksaker

Leksaksmotorcykel

Budhistorik (4 bud)

4184808
4183616
550
4182877
4182312

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.