Biblioteksbord nyrenässans

561870

BIBLIOTEKSBORD, tidigt 1900-tal, nyrenässans, stomme i ek, skivan i fernissad ek, skuren dekor med låda i sargen, höjd ca 78 cm, skivans mått ca 116x69 cm

Skivan med skador, bruksslitage, fläckar, repor och märken

Möbler, Matbord

Rum 10

Biblioteksbord nyrenässans

Budhistorik (1 bud)

4184906
2018-08-05 08:32:03

2018-08-05 kl 19:03
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.