Sidobord i gustaviansk stil

561869

SIDOBORD, tidigt 1900-tal, gustaviansk stil, stomme i mahogny med beslag och perforerad kantlist i mässing, höjd ca 60 cm, skivans mått ca 93x36 cm

Fläckar på skivan, beläggningar på kantlisterna, åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Sidobord i gustaviansk stil

Budhistorik (4 bud)

4185482
450
4185613
4185482
4178733

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.