Ljuskrona

561867

LJUSKRONA, 1940-tal, barockstil, stomme i mässing, behängd med slipade prismor, 9 ljuspunkter, höjd exkl. kedja ca 64 cm

Saknar nedersta prisman, lösa prismor, prismor med nagg, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskrona

Budhistorik (3 bud)

4185553
550
4182844
500
4182843

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.