Trädgårdsstolar Sommar

561859

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 6 st, 1960/70-tal, stomme i målad metall samt rygg och sits med träribbor, sitthöjd ca 43 cm

Varierande bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse, Trädgård

Hylla 7

Trädgårdsstolar Sommar

Budhistorik (18 bud)
4185539
4184764
4184429
1 900
4184062
1 800
4184428
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.