Olja Axel Olson

561846

AXEL OLSON (1899-1986): Komposition, signerad axel olson, olja på duk, ca 27x19 cm

Olja Axel Olson

Budhistorik (22 bud)
4185479
1 600
4185478
4185474
1 400
4185477
1 400
4185474
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.