Magda Larson stilleben

561840

MAGDA LARSON "MAG" (1906-): "Höstlöv", stilleben, olja på duk, signerad Magell, mått ca 41x33

PROVENIENS: Utställd på Hotell Gillet, Uppsala, 1951, utställningskvitto medföljer

Monter 28

Magda Larson stilleben

Budhistorik (11 bud)
4185442
750
4185428
700
4185192
650
4185177
600
4184510
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.