Giancarlo Piretti stolar

561828

GIANCARLO PIRETTI, stolar, 7 dlr, 1960/70-tal, modell DSC 106, för Castelli, Italien, stål och aluminium, röd ylleklädsel, sitthöjd 48 cm

Omfattande bruksslitage på delar av metallen, några fläckar på klädseln

Möbler, Stolar

Giancarlo Piretti stolar

Budhistorik (4 bud)

4181856
550
4180558
500
4181855
500
4180558

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.