Giancarlo Piretti stolar

561826

GIANCARLO PIRETTI, stolar, 8 dlr, 1960/70-tal, modell DSC 106, för Castelli, Italien, stål och aluminium, röd ylleklädsel, sitthöjd 48 cm

Omfattande bruksslitage på delar av metallen, några fläckar på klädseln

Möbler, Stolar

Hylla 9

Giancarlo Piretti stolar

Budhistorik (14 bud)
4185365
4185362
950
4185361
900
4185360
850
4185358

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.