Soffbord 1970-tal

561822

SERGIO MAZZA & GIULIANA GRAMIGNA, soffbord Cinova, 1970-tal, modellen formgiven 1969, salufördes bl a av NK i Stockholm, stål och glas, rektangulär form, höjd ca 35, längd 132 cm, bredd 90 cm

Repor och slitage, smärre kantnagg (som döljs av kantlisten)

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Soffbord 1970-tal

Budhistorik

2018-08-05 kl 14:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.