Fjordlandskap oljemålning

561820

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fjordlandskap, otydligt signerad, olja på duk, ca 70x100 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Fjordlandskap oljemålning
Budhistorik (20 bud)
4185297
1 400
4185294
1 300
4185276
4185270
4185275

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.