Arcangelo 1986

561817

ARCANGELO ESPOSITO (Italien född 1956): Komposition, signerad och daterad Arcangelo 1986, kolkrita på papper, ca 33x47 cm;

PROVENIENS:
Galleri Engström, Stockholm 1986

Rum 6

Arcangelo 1986

Budhistorik (2 bud)

4180599
4180598

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.