Byrå gustaviansk

561816

BYRÅ, gustaviansk med senare vitrinskåp, förgyllda bleckbeslag till handtagen märkta Eskilstuna och med svenska riksvapnet, betsat trä, senare hjul i porslin, höjd ca 92, 51x118 cm

Renoverade och kompletterade, lagade ben på byrån, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Byrå gustaviansk

Budhistorik (9 bud)
4185280
1 300
4184788
4185278
4184788
4184679
900

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.