Väggskåp

561815

VÄGGSKÅP, vitrin, tidigt 1900-tal med ett flyttbart hyllplan, skuren dekor, betsat trä, höjd ca 90, 120x45

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Bruks och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Väggskåp

Budhistorik (28 bud)
4185279
2 600
4185273
2 400
4185271
4185269
4185268
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.