Mårten Eskil Winge Klassiskt svenskt måleri

561797

MÅRTEN ESKIL WINGE (1825-1896): Damporträtt, signerad och daterad ME Winge 1893, blandteknik, ca 19,5x15 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 5

Budhistorik (1 bud)

4184263
2018-08-04 15:35:08

2018-08-05 kl 12:18
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.