Einar Jolin Sommar

561796

EINAR JOLIN (1890-1976): Klavreströms herrgård, signerad och daterad Einar Jolin 1935, akvarell, ca 37x55 cm

Rum 6

Einar Jolin Sommar

Budhistorik (4 bud)

4181099
4178181
4178180
650
4177217
600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.