Dörröverstycke sannolikt 1700-tal

561792

DÖRRÖVERSTYCKE, sannolikt 1700-tal, olja på duk, ca 112x100 cm

Omfattande lagningar, retuscher, dubblerad

Konst, Äldre måleri, Diverse

Rum 6

Budhistorik (9 bud)
4185149
4183300
4183299
4183204
4183203

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.