Charles Roka oljemålning

561790

CHARLES ROKA (Ungern/Norge,1912-1999): Ung kvinna, signerad Roka, olja på duk, ca 81x65 cm

Smärre slitage

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (12 bud)
4184408
5 000
4182918
4 800
4181145
4 600
4181014
3 600
4180746
3 400

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.