Elisabeth Warling akvarell

561784

ELISABETH WARLING (1858-1915): "Fontenay aux Roses", signerad Elisabeth Warling, akvarell, 29x22 cm

Elisabeth Warling akvarell

Budhistorik (21 bud)
4185518
6 400
4185524
6 200
4185518
6 000
4185521
5 800
4185518
5 600

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.