Asplund "Snö" bokhylla

561783

THOMAS SANDELL & JONAS BOLIN, "Snö", bokhylla, Asplund, formgiven under 1990-talet, vitlackerad, höjd ca 147,5, 90x43 cm

Smärre slitage, hyllplan med märken, bakstycke med smärre spricka

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 12

Asplund

Budhistorik (10 bud)
4185057
4 600
4185056
4 400
4185035
4 200
4185053
4185035
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.