Kerstin Hörlin-Holmqvist Stora Adam Fåtölj

561782

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, "Stora Adam" fåtölj, ur Triva-serien, Nordiska Kompaniet, 1950-tal, klädd i gul plysch, sitthöjd ca 39 cm

Bruksslitage, saknar en knapp

Möbler, Fåtöljer

Budhistorik (9 bud)
4184670
4183849
2 800
4182933
2 600
4183848
2 600
4182933
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.