Danka Jaworska oljemålning

561781

DANKA JAWORSKA (född 1951): Triptyk, figurkomposition, signerad a tergo Danka Jaworska, olja på duk, ca 61x139 cm sammonterad

Rum 3

Danka Jaworska oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4185218
1 700
4185204
1 600
4179194
4178502
4178501

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.