Urnor 1 par

561777

GJUTJÄRNSURNOR, 1 par, 1900-tal, med hänklar, höjd 44, längd med hänklar 89 cm

Ingår i temat sommar

Rost, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Urnor 1 par

Budhistorik (32 bud)
4184693
4 800
4185045
4 600
4184693
4 400
4185042
4 200
4184693
3 400

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.