Upsala Ekeby amplar 2 st

561776

UPSALA EKEBY, ytterfoder/amplar, 2 st snarlika, 1920-tal, delvis glaserat och bemålat lergods, höjd ca 11 respektive 11,5 cm (kedjor ca 45 cm)

Bruksslitage, smuts

Keramik/Porslin

Monter 14

Upsala Ekeby amplar 2 st

Budhistorik (8 bud)
4184247
650
4184072
600
4184246
550
4184072
500
4184245
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.