Byrå

561771

BYRÅ, 1800-talets första hälft, troligen Danmark, fanérad i mahogny, dekor av inläggningar, förgyllda beslag, nyckelbussningar i ben, höjd ca 85, 107x51 cm

Nyckel saknas, flammig yta, torrsprickor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå

Budhistorik (17 bud)
4184479
3 200
4183458
4183016
2 400
4183015
4183014

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.