Vildsvin brons

561765

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland, 1900-tal): Vildsvin, monogramsignerad, brons, höjd inkl sockel ca 21, längd 32 cm

Lös från sockel

Konst, Skulpturer

Vildsvin brons

Budhistorik (6 bud)
4183471
1 600
4183366
4181888
4180982
4180618

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.