Heinrich Richter färglitografier

561763

HEINRICH RICHTER (1920-2007): (3) Figurkompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, bladmått vardera ca 77x 53 cm, oramade

Smärre fläckar och hanteringsveck

Rum 9, Vagga 2

Budhistorik (3 bud)

4184126
500
4182442
450
4176052

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.