Lykta rokokostil

561759

LYKTA, 1800-tal, rokokostil, nordeuropa, smide, dekor med blommor och bladverk, höjd 46, spår av bemålning, elektrifierad

Rostangrepp samt lagningar, del av dekor saknas

Belysning, Taklampor

Rum 13

Lykta rokokostil

Budhistorik (1 bud)

4176947
2018-07-28 22:25:45
750

2018-08-04 kl 21:00
Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.