Kolbox gjutjärn

561754

KOLBOX, 1900-talets första hälft, vitemaljerat gjutjärn, rokokostil, märkt N samt 58b, höjd ca 18, 50x40 cm

Slitage, obetydlig lagning

Diverse

Rum 7

Kolbox gjutjärn

Budhistorik (8 bud)
4183238
650
4184013
600
4183238
550
4180529
500
4180529
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.