Oskar Bergman akvarell

561749

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Sjöstrand, signerad och daterad Oskar Bergman 17 maj 1949, akvarell på papper, ca 22,5x25 cm

Rum 5

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (4 bud)

4179891
4179890
2 600
4176053
1 600
4175911

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.