Håkan Bengtsson skulptur

561743

HÅKAN BENGTSSON (född 1965): Kubistisk skulptur, invändigt signerad och daterad Håkan Bengtsson 2001-2002, olja på träfundament, höjd ca 50, 50x50 cm

Konst, Skulpturer, Nutida

Rum 20

Håkan Bengtsson skulptur

Budhistorik (8 bud)
4184277
4183888
4181905
4181502
500
4179012
450

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.