Fratelli Reguitti herrbejänt

561735

FRATELLI REGUITTI, herrbetjänt, Italien,1900-talets andra hälft, bok, höjd ca 105 cm

Bruksslitage. En mässingslist nedtill saknas.

Möbler, Övriga möbler, Fashion

Rum 5

Fratelli Reguitti herrbejänt

Budhistorik (10 bud)
4184389
900
4183308
850
4184388
850
4183308
4183504
750

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.