Roladn Svensson färglitografi

561733

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vinterskärgård, signerad roland S, färglitografi, 232/260, ca 38x52 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 5

Roladn Svensson färglitografi

Budhistorik (12 bud)
4184553
850
4184551
4184545
750
4184543
700
4184536
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.