Erik Hallström akvarell

561732

ERIK HALLSTRÖM (1905-1992): "Nybygget", signerad och daterad -32, akvarell, ca 46x57 cm

Proveniens: Einar Forseth

Rum 4

Erik Hallström akvarell

Budhistorik (4 bud)

4184573
1 800
4184572
1 400
4178617
4176117

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.