Einar Jolin oljemålning

561729

EINAR JOLIN (1890-1976) stilleben, signerad samt daterad 1975, olja på duk, ca 45x37 cm

Einar Jolin oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4184146
5 400
4178400
4 200
4175910
4175907
4175886

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.