Einar Jolin porträtt

561728

EINAR JOLIN (1890-1976) "Ingegärd från Kivik", signerad samt daterad 1950, olja på pannå, ca 45x37 cm

Einar Jolin porträtt

Budhistorik (9 bud)
4184500
9 200
4184499
8 600
4180545
7 000
4180543
4180452

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.