Franciska Lindberg oljemålning

561720

FRANCISCA LINDBERG (född 1944): Havsmotiv, signerad, olja på duk, ca 115-124 cm

Rum 15

Budhistorik (23 bud)
4184387
13 000
4178867
12 500
4184386
12 500
4178867
11 000
4184112
10 500

Slutpris SEK:
13 000
1 255 EUR, 1 425 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.