Einar Jolin oljemålning

561719

EINAR JOLIN (1890-1976): Nakenmodell vid strand, signerad samt daterad 1956, olja på duk ca 45x37 cm

Fack 27

Einar Jolin oljemålning

Budhistorik (16 bud)
4184473
12 500
4184470
12 000
4184469
11 500
4184468
11 000
4184467
9 800

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.