Greta Gerell oljemålning

561717

GRETA GERELL, (1898-1982) hästar på hed, signerad samt daterad 1946, olja på pannå, ca 37x45 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 13

Greta Gerell oljemålning

Budhistorik (8 bud)
4182184
1 800
4182182
1 700
4182181
1 600
4182179
4181351
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.