Oidentifierad konstnär olja på duk

561714

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, nakenakt, otydligt signerad samt daterad 1925, olja på duk, ca 90x60 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 32

Budhistorik (26 bud)
4184442
4 200
4184446
4 200
4184442
4184262
3 800
4184285
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.