Björn Ekegren akvarell

561708

BJÖRN EKEGREN (född 1955): Strandmotiv med båt, signerad, akvarell, ca 37x46 cm

Fack 13

Björn Ekegren akvarell

Budhistorik (1 bud)

4182853
2018-08-02 21:55:03

2018-08-03 kl 20:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.