Karl Axel Pehrson olja stilleben

561707

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Stilleben, signerad K. A Pehrson 1946, olja på pannå, 59x72 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (10 bud)
4183529
10 000
4183506
3 400
4183417
3 200
4180238
4180007
2 800

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.