Sven Lidberg färglitografi

561703

SVEN LIDBERG (född 1944): (2) Roddbåt resp. sommarmotiv, färglitografier, signerade Sven Lidberg, EA resp. 270/280, bladmått ca 29,5x22,5 resp. 35x26,5 cm

Fack 7

Sven Lidberg färglitografi

Budhistorik (17 bud)
4183320
1 400
4183321
1 300
4183320
4183050
4183050

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.