Peter Dahl färglitografi

561698

PETER DAHL (född 1934): Komposition med dansande figurer, signerad Peter Dahl, 209/325, PT-upplaga, ca 42x57 cm

Tavelvagn 2

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (14 bud)
4183403
900
4183556
850
4183403
4183164
750
4183110
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.