Björn Lindroth färglitografi

561696

BJÖRN LINDROTH (1931-1999): (2) "Solrök VI" resp. "Hamnen, Kivik", signerade, färglitografier, 218/280 resp. HC-upplaga, ca 60x47 resp. 43x59 cm

Fack 39

Björn Lindroth färglitografi

Budhistorik (24 bud)
4183580
4183582
4183580
1 900
4183376
1 800
4183365
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.